Menu Zamknij

Super Grosz – opinie i recenzja pożyczki

10 000
Darmowa

15 000 złotych
Maksymalna

4 – 48 msc.
Okres pożyczki

Tak
Pożyczka w weekend

SuperGrosz - oferta pożyczki

Informacje o pożyczkodawcy

Firma działająca pod marką Super Grosz należy do grona liderów wsród pożyczkodawców. Oferta jest skierowana do osób potrzebujących nieco większych kwota z możliwością rozłożenia na raty lekkie do spłaty.

Darmowa pożyczka

Teoretycznie oferta Super Grosza nie zawiera darmowej pożyczki. Z praktyczniej strony nowi klienci, którzy zaciągną pożyczkę ratalną w wysokości do 10 000 złotych mogą zwrócić jednorazowo całką kwotę w ciągu 30 dni bez kosztów prowizji i oprocentowania.

Kolejna pożyczka

W ofercie nie znajdziemy darmowej pożyczki. Co więc proponuje Super Grosz? Możemy wnioskować o pożyczkę ratalną od 1 000 do nawet 15 000 złotych. Ilość rat możemy dowolnie dostosować, w zależności od dochodów. Firma umożliwia okres trwania pożyczki od 4 do 48 miesięcy. Przykładowe koszty pożyczki ze spłatą w ciągu 12 miesięcy (12 rat):

 • 1 000 złotych – 605,74 złotych kosztów,
 • 5 000 złotych – 3 029,07 złotych kosztów,
 • 10 000 złotych – 6 058,14 złotych kosztów,
 • 15 000 złotych – 9 087,12 złotych kosztów.

Nowi klienci są traktowani na nieco innych zasadach, niż stali. Kwota o jaką można ubiegać wynosi maksymalnie 10 000 złotych. Pożyczając po raz kolejny możemy natomiast liczyć na maksymalna kwotę 15 000 złotych. Warto przykładnie pilnować terminów spłaty. W razie kolejnej potrzeby pożyczkodawcy z pewnością uwzględni fakt terminowej spłaty i będzie skory pożyczyć większą kwotę.

Warunki udzielenia pożyczki

Super Gorsz rozpatruje wnioski od klientów spełniających kilka wymogów pożyczkodawcy:

 • ukończone 21 lat,
 • polskie obywatelstwo oraz zamieszkanie na terenie kraju,
 • zdolność kredytowa,
 • brak aktywnych pożyczek w Super Grosz,
 • telefon komórkowy oraz pocztę e-mail,
 • dowód osobisty.

Pożyczka ratalna w Super Grosz bez konta bankowego

Większość instytucji pozabankowych wymaga posiadanie konta bankowego, na które zostaną przekazane pieniądze. Konto oczywiście musi być na dane pożyczkodawcy, nie ma więc opcji wypłaty środków, jeśli klient nie posiada konta osobistego w banku.

Super Grosz udostępnia pożyczkę bez weryfikacji konta bankowego, wypłata pieniędzy następuje za pomocą czeku GIRO. Pożyczkodawca przesyła SMS, którego treść trzeba przedstawić w placówce poczty, potwierdzając swoją tożsamość dowodem osobistym.

Rejestracja konta i wnioskowanie o pożyczkę

 1. Wybierz kwotę pożyczki oraz ilość rat. Kalkulator na stronie pożyczkodawcy przeliczy koszt pożyczki oraz kwotę raty. Jeśli Twoje możliwości finansowe pozwalają na bezproblemową spłatę pożyczki na warunkach Super Grosza możesz przejść do kolejnego kroku klikając „Weź pożyczkę”.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny podając swoje dane osobowe oraz informacje o dochodach. Po zaakceptowaniu zgód (min. o przetwarzaniu danych) kliknij „Przejdź dalej”
 3. Wpisz otrzymany kod SMS, aby potwierdzić swoje dane kontaktowe.
 4. Zweryfikuj swoja tożsamość – osoby wnioskujące o wypłatę pożyczki czekiem GIRO pomijają ten krok. Weryfikacji można dokonać zlecając tradycyjny przelew na wskazane przez Super Grosz konto lub poprzez aplikację Konto X.
 5. Decyzja pożyczkodawcy – zarówno w przypadku akceptacji jak i odrzuceniu wniosku zostaniesz poinformowany o decyzji poprzez SMS oraz wiadomość e-mail.

Jakie bazy weryfikuje Super Grosz?

Otrzymanie pożyczki zależy nie tylko od wysokości dochodów, ale również wpisów w bazach dostępnych dla pożyczkodawcy. Super grosz sprawdza bazy:

 • BIK – Biuro Informacji Kredytowej,
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów,

Aby otrzymać pożyczkę trzeba mieć dobrą historię oraz nie posiadać zaległych zobowiązań. Oczywiście im więcej negatywnych wpisów w bazie BIK tym mniejsze szanse na pożyczkę. To samo tycz się zaległych płatności, niewielkie sumy być może nie przeszkodzą w uzyskaniu pożyczki, jednak większe zaległości mogą sprawić kłopot.

Dokładna nazwa firmy:
SuperGrosz Sp. z o.o.
Siedziba firmy:
ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
E-mail:
kontakt@supergrosz.pl
WWW:
www.supergrosz.pl
Telefon kontaktowy:
22 102 15 00
Godziny pracy:
Pn. – Pt. 8:00 – 20:00
Sb. – Ndz. 09:00 – 17:00
Rachunki bankowe:
PKO, Peako, BZ WBK, mBank, Millennium, Alior, Getin, ING, Inteligo, BGŻ, Pocztowy, Credit Agricole, Raiffeisen
Weryfikowane bazy:
BIK, KRD

Darmowe chwilówki

Porównać
Minimalna suma Maksymalna suma
3 000 PLN 5 000 PLN
Złóż wniosek
6 000 PLN 8 000 PLN
Złóż wniosek
3 000 PLN 10 000 PLN
Złóż wniosek
3 000 PLN 10 000 PLN
Złóż wniosek
1 500 PLN 4 000 PLN
Złóż wniosek
2 500 PLN 5 000 PLN
Złóż wniosek
2 500 PLN 5 000 PLN
Złóż wniosek
2 000 PLN 5 000 PLN
Złóż wniosek
2 000 PLN 5 000 PLN
Złóż wniosek
3 000 PLN 6 000 PLN
Złóż wniosek
 • Oferta
 • Obsługa
 • Kontakt
5

SuperGrosz - Opinia

Super Grosz posiada dobrą ofertę dla osób, które potrzebują pożyczki ratalnej. Również darmowa pożyczka wydaje się całkiem dobra. Spłata w przeciągu 30 dni eliminuje koszty prowizji czy oprocentowania. Jeśli mimo to nie dasz rady spłacić całości w tym terminie, będziesz spłacał pożyczkę w ratach. Zaletą Super Grosz jest dostępność pożyczki dla osób, które z pewnych względów nie posiadają konta w banku. Przykładowo dzielą wspólne konto z współmałżonkiem, nie posiadają bankowości elektronicznej czy zmagają się z zajęciem komorniczym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *