Informacje o pożyczkodawcy
Zaliczka należy do grupy chwilówkodawców nie oferujących darmowej pożyczki. Firma dawniej działała pod nazwą Cashper, zmiana nazwy naszym zdaniem idealnie wpasowała się w polski rynek pożyczkowy.
Darmowa pożyczka
W ofercie pożyczkodawcy nie znajdziemy darmowe pożyczki..
Oferta pożyczka
Zaliczka oferuje pożyczki od 100 do 2 000 złotych, na okres 15 lub 30 dni, przy czym kwoty powyżej 1 000 złotych, można pożyczyć jedynie na okres 30 dni. Przykładowe koszt pożyczki zaciągniętej ze spłatą w ciągu 30 dni:
- 100 złotych – 28,28 złotych kosztów,
- 500 złotych – 141,42 złotych kosztów,
- 1 000 złotych – 282,86 złotych kosztów,
- 2 000 złotych – 565,74 złotych kosztów.
Warunki udzielenia pożyczki
Zaliczka udziela pożyczek klientom spełniającym kilka warunków:
- ukończone 21 lat,
- polskie obywatelstwo oraz zamieszkanie na terenie kraju,
- stałe źródło dochodu
- telefon komórkowy, adres e-mail, konto bankowe oraz dowód osobisty
- brak zaległości w stosunku do pożyczkodawcy.
Rejestracja konta i wnioskowanie o pożyczkę
- Na stronie pożyczkodawcy wybierz kwotę pożyczki oraz jej czas spłaty. Kalkulator automatycznie przeliczy wysokość prowizji, odsetek oraz całkowitej kwoty do spłaty. Kliknij „Weź pożyczkę”, aby przejść do kolejnego kroku.
- Wypełnij formularz rejestracyjny, po podaniu wymaganych przez Zaliczkę danych będziesz mógł zarejestrować konto klienta.
- Zweryfikuj swoje dane wykonując przelew weryfikacyjny lub korzystając z aplikacji Instantor. Jeśli nie posiadasz konta w jednym z banków, w którym rachunek prowadzi Zaliczka skorzystanie z aplikacji przyśpieszy proces weryfikacji. Po weryfikacji Twój wniosek zostanie przekazany do rozpatrzenia przez pracowników firmy.
- Decyzja – zostaniesz o niej poinformowany wiadomością e-mail oraz SMS.
- Wypłata pieniędzy – natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze są przekazywane na Twoje konto.
Jakie bazy weryfikuje Zaliczka?
Zaliczka w kwestii sprawdzania baz działa zupełnie odmienni niż konkurenci. Pożyczkodawca nie zwraca uwagi na przeszłość klienta, a więc nie sprawdza bazy BIK. Wnioskodawca zostaje prześwietlany natomiast pod kątem aktualnych zobowiązań, weryfikując klienta na podstawie danych z Krajowego Biura Informacji Gospodarczej.